O společnosti

Vydavatelství KUFR s.r.o. - idatabaze.cz

Společnost Vydavatelství KUFR byla založena v roce 1994 jako česká soukromá firma zaměřená na oblast polygrafického průmyslu.

Dnes se zaměřujeme zejména na:

- ofsetový tisk
- digitální tisk
- velkoformátový tisk
- plotrování tvarů
- krabičky
- výsek různých tvarů
- samopropisovací formuláře
- PVC samolepky

Podrobnější výčet služeb najdete v sekci služby.

Začínali jsme v pronajatých prostorech a na pronajatém zařízení, na jedné tiskové jednotce. Postupem času jsme zakoupili vlastní stroje.

V průběhu dalších let došlo k rozšíření strojového parku na formát A2 od tuzemského dodavatele POLLY.

Stále rostoucí nároky zákazníků nás přiměly k rozhodnutí vybudovat i předtiskovou přípravu – DTP studio s osvitovou jednotkou. Pro zrychlení a zkvalitnění jsme přešli na elektronickou montáž, která nám pomáhá vyřazovat jednotlivé zakázky na tiskový arch.

Se stupňujícími se nároky jsme přešli na systém CtP od firmy High Water. Celá výměna z klasického osvitu desek na CtP zařízení byla tímto velice zjednodušena.

Hlavní náplní je polygrafická činnost. Vstupy se zpracovávají digitálně programem PREPS 4.2, následuje rychlá výroba kovolistů do formátu max. 745x615, které můžeme zpracovávat. Dále čtyřbarvotisk a knihařské zpracování dle požadavků zákazníka k jeho plné spokojenosti. Specializujeme se též na nízkonákladové zakázky digitálním strojem XEROX případně velkoformátovým strojem MUTOH ValueJet 1624 do šíře 1,6m. Záruka kvality a rychlosti.